من با فیلم هایم سخن می گویم

[ad_1]

به گزارش ایمنا به نقل از ستاد اطلاع رسانی سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان امشب در سالن سینما فلسطین اصفهان دو فیلم کوتاه دوئل به کارگردانی محمدرضا فرهمندان و تهیه کنندگی محمدرضا شفا این فیلم به روایتی از دوئل فرزندان کار بر سر یک چهارراه است، پیژامه راه راه پدر را باد برد به کارگردانی و تهیه کنندگی محمدرضا صادقی که داستان کودکی را روایت می کند که مادری ایرانی و پدری مهاجر دارد و داستان هایی برای زندگی او پیش می آید. عوامل این فیلم ها در سالن سینما حضور نداشتند و به همین خاطر صحبتی در مورد این دو فیلم انجام نشد.

اما فیلم بلند سانس 20:15 دقیقه سینما فلسطین در شب اول جشنواره فیلم نسترن های وحشی بود، کارگردان این کار را رهبر قنبری بر عهده داشت و داوود رضایی، نگین غفاری و پور عباسی بازیگران این فیلم بودند.

رهبر قنبری با اشاره به این موضوع که ارادت شدیدی نسبت به جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان و مخاطبین این فیلم ها دارد، افزود: این فیلم ها متعلق به کودکان ایران است به افرادی که آینده ایران را بر عهده دارند.

کارگردان فیلم نسترن های وحشی ادامه داد: خیلی خوشحالم که برای کودکان کار می کنم هرچند سخت است، اما لذت می برم از مادر نگین غفاری خیلی تشکر می کنم چراکه دعاهای او باعث شد تا فیلم پیشرفت کند چراکه به نظر من اگر دعاهای او نبود فیلم ما در صعود و سقوط ها دچار مشکل می شد و شاید کل پروژه تعطیل می شد.

وی تاکید کرد: فیلم نامه نویس خطابه خوان نیست من با فیلم خودم سخن می گویم.

فلور نظری نیز که از مهمانان ویژه این فیلم بود از حضور در میان عوامل فیلم های کودک ابراز خوشحالی کرد.

نگین غفاری بازیگر فیلم نسترن وحشی نیز که این اولین فیلم سینمایی بلند او است گفت: این اولین فیلم سینمایی من است و دوست دارم که اولین فیلمم دیده شود نقد شود، اما از طرفی خوشحال می شوم که این فیلم را دوست داشته باشند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *