قلعه‌نویی: به یک مهاجم شش دانگ نیاز داریم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری ایمنا به نقل از سایت باشگاه ذوب‌آهن، امیر قلعه‌نویی اظهار داشت: تیم ملی ازبکستان یکی از شانس‌های حضور در جام جهانی روسیه است و برای رسیدن به هدفی که دارد تمام تلاشش را به کار گرفته است. این تیم در مقابل ما بدون لژیونرهایش ظاهر شد و بازی بسیار محکم و خوبی به نمایش گذاشت. خوشبختانه بچه‌های ما نیز در این مسابقه کم اشتباه ظاهر شدند و توانستند یک بازی خوب و توام با نتیجه را پشت سر بگذارند.

سرمربی سبزپوشان اصفهانی افزود: البته ما می‌توانستیم نتیجه بهتری هم کسب کنیم. یک ضربه به دیرک دروازه ازبکستان زدیم و از کاشته‌های زیادی که نصیبمان شد استفاده لازم را نبردیم.

قلعه‌نویی در ارتباط با اردوی ترکیه گفت: باید از مسلم فیض الهی که کارهای هماهنگی سفر ما را انجام داد تشکر کنم. همچنین هیات مدیره محترم و مدیرعامل باشگاه که تا به اینجای کار حمایت خوبی از ما داشته‌اند تا دوران آمادگی مطلوبی را پشت سر بگذاریم. امیدوارم با کسب نتایج خوب در طی فصل بتوانیم نتیجه برنامه‌ریزی و تلاش صورت گرفته را ببینیم.

سرمربی ذوب‌آهن در ارتباط با شرایط تیمش در فاصله یک هفته تا آغاز لیگ برتر نیز گفت: هنوز به آمادگی صددرصد نرسیده‌ایم و باید با شروع لیگ کیفیت واقعی تیم را ببنیم. آنچه مشخص است ما حتما به یک مهاجم نوک شش دانگ نیاز داریم و باید برای جذب آن اقدام کنیم. البته ما به صورت جدی در پی یافتن یک مهاجم هدف خوب هستیم که امیدواریم بتوانیم چنین مهاجمی را به جمع نفرات خود اضافه کنیم.

قلعه‌نویی در پایان در ارتباط با بازی دوستانه تیمش مقابل سپاهان که روز شنبه انجام خواهد شد بیان داشت: باید از هر دو باشگاه و مدیران آنها تشکر کرد که زمینه این دیدار را فراهم آوردند. اینکه دو باشگاه بزرگ ذوب‌آهن و سپاهان در آستانه شروع لیگ برتر به مصاف هم بروند و عواید این بازی را هم به کارهای خیرخواهانه اختصاص دهند اقدام ارزشمندی است که نشان دهند روح حاکم بر فوتبال و شهرآورد اصفهان است. امیدوارم این بازی کمک کند که هر دو تیم بیش از پیش به اهداف تاکتیکی مد نظرشان دست یابند.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *