ساکت: تیم ملی فوتبال ۸۵ روز اردو در هفت مرحله دارد

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری ایمنا به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر با حضور در مرکز ملی فوتبال ایران از بخش مختلف اداری و امکانات سخت افزاری و زمین‌های چمن این مجموعه دیدن کرد و همچنین با حضور در جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در جریان فرآیند آماده‌سازی تیم ملی فوتبال ایران قرار گرفت و رهنمودهایی را به منظور تسریع در امور فوتبال مطرح کرد.

سلطانی‌فر از ساختمان pec، ساختمان پزشکی، زمین‌های شماره ١ و ٢، چمن مصنوعی، زمین ساحلی، مهمانسرای شماره ١ و ٢، هتل آکادمی و سالن فوتسال دیدن کرد.

وزیر ورزش و جوانان همچنین با حضور در تمرینات تیم ملی فوتبال نوجوانان و تیم ملی فوتسال زیر ١٧ سال بانوان از مراحل آمادگی این تیم‌ها دیدن کرد.

وزیر ورزش و جوانان در جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هم شرکت کرد.

در این جلسه گزارشی از طرح توسعه مرکز ملی فوتبال و ساختمان فدراسیون و فعالیت‌های روزانه مرکز ملی فوتبال ایران به صورت تصویری از سوی ساکت سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال ارایه شد.

در این جلسه محمدرضا ساکت گزارشی پیرامون فرآیند آماده‌سازی تیم ملی فوتبال کشورمان هم ارائه داد.

ساکت گفت: تیم ملی فوتبال ایران برای حضور پرقدرت در جام جهانی روسیه ٨٥ روز اردو در ٧ مرحله را سپری خواهد کرد.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال با بیان اهمیت نحوه آماده‌سازی تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: پس از آنکه آذرماه قرعه کشی جام جهانی انجام شود به تناسب حریفان خود، برای بازی‌های تدارکاتی برنامه ریزی خواهیم کرد.

در جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال ایران گزارشی پیرامون برنامه‌های کلان این فدراسیون همچنین روند اصلاح اساسنامه ارایه کرد.

سلطانی‌فر در جلسه‌ای با ارکان حقوقی و قضائی فدراسیون فوتبال هم حضور یافت.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *