بافت فرسوده شهرستان تیران و کرون با تسهیلات بانکی بازسازی می شود

[ad_1]

مرتضی فولادی در گفتگو با خبرنگار ایمنا از شهرستان تیران و کرون با اشاره به حمایت های دولت از مالکین بافت فرسوده اظهارداشت: تسهیلات بانکی به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال با درصد سود اندک به مالکان زمین و منزل در بافت فرسوده اختصاص می یابد تا اینکه با این تسهیلات بازسازی شود.

وی افزود: بافت فرسوده شهرستان تیران و کرون با ارائه تسهیلات بانکی و همچنین مساعدت شهرداری ها در ارائه پروانه به متقاضیان بازسازی می شود.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تیران و کرون با اشاره به اینکه همکاری در ارائه پروانه به مالکین در بافت فرسوده به شهرداری ها اعلام شده، بیان داشت: شهرداری هایی که پروانه رایگان برای بافت های فرسوده صادر کنند از تسهیلات و بسته های حمایت مالی دولت برخوردار می شوند که در یک سال گذشته بیش از ۲۰ پروانه رایگان برای بافت فرسوده در تیران و کرون صادر شده است.

وی ادامه داد: بافت فرسوده مربوط به شهرها مشخص شده و برای بازسازی این تسهیلات اختصاص می یابد و برای احیا بافت فرسوده و بازسازی کوچه و خیابان های آن ها راه و شهرسازی با شهرداری ها همکاری می کند.

فولادی یادآورشد: علاوه بر ایجاد شهرک های جدید در شهرستان، باسازی بافت فرسوده برای احداث مسکن مورد توجه قرار گرفته تا اینکه علاوه بر بازسازی بافت فرسوده، تامین مسکن نیز انجام شود.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *