امید به نابودی صهیونیست/ وحشت صهیونیست از اتحاد مسلمانان

[ad_1]

نورالله صلوانی در گفتگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: روز قدس طبق تعریف امام خمینی(ره) یکی از یوم الله هایی است که از انقلاب به یادگار مانده است.

وی افزود: ظلم صهیونیست ها از بدو تولد ما تا به امروز در اذهان مانده است و پاسداری از روز قدس علاوه بر ایجاد وحدت بین مسمانان باعث می شود تا انزجار مسلمانان نسبت به این رژیم غاصب اعلام شود.

عضو شورای شهر اصفهان ابراز کرد: افرادی که دم از حقوق بشر و عدالت می زنند بین زندگی فلسطینی ها و اسرائیلی ها باید نگاهی بیندازند آنگاه متوجه ظلم فاحش به این افراد می شوند.

صلواتی بیان کرد: روز قدس را مرحوم امام خمینی(ره)، شهید بهشتی و شهید مطهری پایه گذاری کردند و شرکت در راهپیمایی این روز باعث می شود تا مردم انزجار خود را نسبت به رژیم غاصب صهیونیست اعلام کنند؛ البته دشمنان هم قطع به یقین از وحدت مسلمانان در وحشت به سر می برسند.

وی با اشاره به اینکه باید در این راهپیمایی شرکت کرد گفت: من از اول انقلاب در تمامی راهپیمایی ها شرکت کردم و این مسئله را بر خود واجب و جزء عبادات و وظایف اولیه ام می دانم.

وی با اشاره به اینکه ما در اصفهان حاضر نیستیم که ببینیم آب زاینده رود را افرادی که حقی ندارند استفاده کنند گفت: از این رو طبیعی است که تحمل اشغال اراضی مسلمانان را هم نداشته باشیم پس باید به نحوی انزجار خود را اعلام کنیم.

صلواتی در ادامه صحبت های خود با اشاره به پیش بینی رهبر معظم انقلاب در مورد آزادی فلسطین گفت: ما همیشه امیدواریم که تا ۲۵ سال آینده با لطف الهی اثری از صهیونیست ها باقی نخواهد ماند.

عضو شورای شهر اصفهان بیان کرد: امیدواریم روزی آزادی فلسطینی ها و آزادی این مردمان بی گناه را ببینیم.

این عضو شورا با اشاره به اینکه مظلومیت همیشه پیروز خواهد شد بیان کرد: عزاداری برای اباعبدالله الحسین هم به دلیل مظلومیت ایشان است اما باید توجه داشته که خداوند حق مظلوم را باز پی خواهد گرفت وپیروز نهایی اینان اند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *